czwartek, 12 maja 2011

Nju słownictwo.

Taki oto wpis znalazłam w pewnej scenerii. Nie ładnie, nie fajnie, a łajnie. Ale czy oto chodziło, czy może o to, że scenera jest tak brzydka jak łajno? To zostanie tajemnicą tej pani...

poniedziałek, 9 maja 2011

WTF?!

Haha, wczoraj niańczyłam kuzynkę i obejrzałam reklamę "Movie star planet". Z nudów (nie ma co skrytykować) wpisałam to sobie. I *pam pam pam*.... Wójcio google powiedział, że nazwą tej strony jest "Movie star planet- fame, fortune and friends". Czyli FF&F. Do niedawna stardoll rówinież był "FF&F"- Fame, fashion and friends, ale teraz jest to coś w stylu "Gry ubieranki dla dziewczyn", jednak na logu stardoll jest ciągle stara nazwa. Pytanie: kto od kogo odkopiował? Z tego co wiem, to jak miałam konto w 2006r. stardoll też tak się nazywał. Ta nazwa zniechęciła mnie do kliknięcia na ten napis zua (czyt. zła)! Screen:
Baj, Frania

czwartek, 5 maja 2011

Szpan?

Nie wiem, czy to sławna projektantka, mało mnie to obchodzi, ale dzisjaj Gaba była ubrana w taką słit bluzeczkę za 500 sd. Sama nie mogła zaprojektować? Byłoby taniej....

Czy Gabb nas okłamuje?

Znalazłam takie cudo w jej prezentacji:
Może niektórzy pamiętają wpis na stardoll i my o Gabie, jej życiu i wgl. To było po jakiejś aferze z bannerem, nie pamiętam. Pisała o swoim ciężkim życiu. Mnie to wzięło za serce, a tutaj? Gaba (napisałam przed chwilą Baba, uuu) powinna bardziej uważać na słowa.

poniedziałek, 2 maja 2011

Lord Gag.

Czyli... Lucas.Poland! Znacie nju song Gagi "Judas"? Jest całkiem spoko, tyle, że miłość bywa zaraźliwa i Kondzio zaloffciał się w Judaszu! Jego prezentacja (na różowo moje dopiski):
To już chore.
Edit: po "polskim lakierze" wiedziałam, że Konrad nie jest dobry z anglika, ale żeby pisać "i'm" zamiast "I'm"? 

A więc...

Na łuzalerznionych łod ploteq (mówię z góralskim akcentem) pojawiła się notka mattiq97 o ojcu Mateuszu. Więc teraz takie (hm, jak to nazwać?) wytwory z Czarnobyla oblegają jego kg:
A oto prezentacja Gozdzikowa. (na zielono moje ulubione fragmenty):


I dowód, że tylko Czak Noris widział twarz Goźdzkowej (czyli naszej Gozdzikowa.):

niedziela, 1 maja 2011

sobota, 26 lutego 2011

Bi ordżinal, czyli nju kolory skóry

Aj_em_kolektor zachwayca się nju odcieniami skóry. Nasza doll może wyglądać orginalnie np.
Propozycja namber łan: na wampira. Ach, Edłord!
Propozycja namber tu: na gerl, która wykonuje piosenkę "Helele" (mam to na budziku) w języku zulów. Helele, tralala!
Propozycja namber tri: na ofiarę propozycji namber łan. Posinialo dziewczę od braku krwi.

Słit mecia Daga_200

Przed: Trochę słitaśnie. 5/10 w skali słitaśniości.
Po: Wyszła mi mała pięciolatka, której znudził się roż i przeszła na "żółtą stronę mocy". Patrzycie na ten rumieniec? Otóż doll zobaczyła nagiego biberka lub patinsonka. Nie wiem, nie patrzyłam. 10/10 w skali słitaśności.
Edit: W imieniu całej załogi bloga, w której skład wchodzę ja i... ja, życzę Dadze (jek to się odmienia?) wszystkiego najlepszego! 

czwartek, 17 lutego 2011

O mój bosh!

Chyba wszystcy wiedzą o aferze na sztardoll.ocom. Nie wiedziałam, że Kubuś nienawidzi Kondzia (a gdzie niania Frania? Tutaj! Przecież mam na imię Frania!). Dowód? Patrz na górę!

wtorek, 15 lutego 2011

Metamorfoza Andzia., ale na co?

Przed: Nie przypomina mi tego, na co chcę wystylizować dollkę. 0/10
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!

poniedziałek, 14 lutego 2011

JulitQa93 zgłodniała?

Otóż w jej kg znalazłam dowody na to, że JulitQa93 jest głodna. Kłóci się z pewną osobą, co zjeść. A może by tak zdrową kupkę Bruna? ;D

Bi imoł, czyli metamorfoza stira222

Przed: trochę emowato, ale normalnie. Wrrr! Daje 1/10 w skali imoł.
Po: wow. Dałam upiorny fryz, wredne oczęta oraz obrożę na szyje. Tak, tak, pożyczyłam od Bruna. Dodałam jeszcze zawieszkę, żeby się nie zgubiła. A tak wgl, robisz zdrową kupkę jak Bruno?

niedziela, 13 lutego 2011

Metamorfoza mariksza na wariata!

Przed: Coś tu wariatowego jest, ale nie wiem co. 2/10 w skali wariata.
Po: Jea! Wyszła mi weri krejzi królowa z XVI wieku! Chyba była na polowaniu, bo ma zakrwawione oczęta & pióra we włosach, a raczej materale włosopodobnym.

sobota, 12 lutego 2011

Metamorfoza turkusoweniebo.

Przed: Ju ar soł hard, jejeje!(za dużo emtivi, sory). Niestety chcę stworzyć słitaśną wersję medoll, więc 0/10 w skali barbie.
Po: Rozwiane ziuziowe (wersja słowa "różowe" mojej kuzynki) włosy "żondzom"! Jea! Słitaśnie, kólaśnie, superaśnie! 10/10 w skali barbie.

piątek, 11 lutego 2011

Kto nęka I_am_collector?

Szukałam njusa i wyszukałam. Jakis hiper-super metal nęka Gosiaczka. Wyzywa ja od *piiiiiip* i mówi, żeby się *piiiiiiip*. Niech się *piiiip*! Jea! Nie pozwolimy przezywać tej, która ożywiła Józka z prochu marnego!

Metamofoza MissZosia11

Przed: Kól. Jednak chcę stworzyć doll "plasik is fantastik", soł daję 3/10 w skali barbie.
Po: "Szeksi", powiedziałby mój inglisz ticzer, który zamiest "cheetah" (wym. czita) powiedział "cipa". Dałabym tylko najciemniejszą karnacje, żeby było miło, tak, tak, tak! 8/10 w skali barbie.

Józek, nie daruje ci tego!

Józek chyba powrócił do nocnego trybu życia, bo jego kochanki znowu zajmują tap dizajn. Poprostu jak patrzę na te projekty, to szyk i klasa!

Tap dziwak, czyli zostań wariatem- metamorfoz beton45

Przed: Dzieffczyno, ty to tap dziwak nie zostaniesz, mimo, że tfoje oczy som hipnotajzn. Twoja medoll wygląda ciepło i słitaśnie... Jak budyń! Zmień nick na budyn45! Słyszysz, zaklinam cię! 0/10 w skali wariata.
Po: Wyszło mi skrzyżowane hipisa, klowna i kota. Czyli doll wygląda jak hippolowot. Tak, hippolowot (c). Teraz to ty podejdź do dżyri! Łana bi nekst tap dziwak?

czwartek, 20 stycznia 2011

Nasha polska ortografja.

Podziwiam adminuw, rze tak dobże znają nash Polski jenzyk... I za te nosy wyglondajonce jak róry gazowe. Ja jush lece "odświerzyć" moią medoll.

środa, 19 stycznia 2011

Nowy Styled Outfist

O maj gasz, patrząc na te ciuchy, przypomniałam sobie, że muszę zadzwonić do mojej babci, żeby mi kotlety zrobiła! Co do dollki na obrazku, to ja tak wyglądałam na moich 4 urodzinach. Za duże ciuchy po mojej sis i pomazane buraczkami policzki.

niedziela, 16 stycznia 2011

Metamorfoza w skali wariata gosia_stardoll

Jeśli chcecie, zgłaszajcie się do metamorfoz w mojej kg. To teraz na temat.
Przed:
Oł maj gasz! Medoll jest tłusta jak kotlecik schabowy. Brwi wyglądają jak kocie kłaki. A te zlepione rzęsy... 9/10 w skali wariata.
Po:
Gosia w roli zwariowanego mutanta. 10/10 w skali wariata.
PS. Jeśli chcesz metamorfozę, to napisz jaka ma być: w skali wariata, słitaśna czy imoł!

sobota, 15 stycznia 2011

Nowy hb!

13 sd. Majątek na spodnie Majkela Dżeksona (tak wg mnie wyglądają). To spodnie albo Majkela, albo stardożytnych rzymian. Bo niby skąd te liście (złote!) laurowe?

czwartek, 13 stycznia 2011

O matko boska i Chryste anieli!

Miałam nadzieję, że zostanę ss, a następnie ncg, cg, adminem i stworzę nowy konkurs zamiast MSW- Miss Jonarz 2011. Ale adminki najwyraźniej chciały kupić gumę do żucia i przez nich zbankrutujemy. Wtedy to było tanio. Kuzynka koleżanki kuzynki chłopaka maj bff nie da już nigdy na tacę. Czemu? Bo dziecie nie popatrzało na cenę i zbankrutowało...

Witam moi sprzymierzeńcy!

Adres tego bloga mówi o tym, iż będzie poważnie. A tu d****, wcale nie. Będzie mnóstwo śmiechu. Połowa tego co na normalnych blogach, ale... nie normalnie ;-)
Mój nick na stardoll to malafrania.