środa, 16 lutego 2011

Alejandro, czyli metamorfoza ola26

Przed: Nie GaGowo. 0/5 w skali Lady Gagi. Nie przejmuj się, ty po prostu "Born this way"!
Po: Wreście ktoś ma tą rare'ową szminkę! 5/5 w skali Gagi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz