środa, 16 lutego 2011
Alejandro, czyli metamorfoza ola26
Przed: Nie GaGowo. 0/5 w skali Lady Gagi. Nie przejmuj się, ty po prostu "Born this way"!
Po: Wreście ktoś ma tą rare'ową szminkę! 5/5 w skali Gagi!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz