Znalazłam takie cudo w jej prezentacji:
Może niektórzy pamiętają wpis na stardoll i my o Gabie, jej życiu i wgl. To było po jakiejś aferze z bannerem, nie pamiętam. Pisała o swoim ciężkim życiu. Mnie to wzięło za serce, a tutaj? Gaba (napisałam przed chwilą Baba, uuu) powinna bardziej uważać na słowa.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz