czwartek, 20 stycznia 2011
Nasha polska ortografja.
Podziwiam adminuw, rze tak dobże znają nash Polski jenzyk... I za te nosy wyglondajonce jak róry gazowe. Ja jush lece "odświerzyć" moią medoll.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz