czwartek, 20 stycznia 2011

Nasha polska ortografja.

Podziwiam adminuw, rze tak dobże znają nash Polski jenzyk... I za te nosy wyglondajonce jak róry gazowe. Ja jush lece "odświerzyć" moią medoll.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz