Czyli... Lucas.Poland! Znacie nju song Gagi "Judas"? Jest całkiem spoko, tyle, że miłość bywa zaraźliwa i Kondzio zaloffciał się w Judaszu! Jego prezentacja (na różowo moje dopiski):
To już chore.
Edit: po "polskim lakierze" wiedziałam, że Konrad nie jest dobry z anglika, ale żeby pisać "i'm" zamiast "I'm"?

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz