wtorek, 15 lutego 2011
Metamorfoza Andzia., ale na co?
Przed: Nie przypomina mi tego, na co chcę wystylizować dollkę. 0/10
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!
1 komentarz:
Andzia.
15 lutego 2011 10:15
hmm . dlaczego 0/5?
przecież moja dollka jest wspaniała ;*
Dzięki .
Kiedyś zmienie . :D
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
hmm . dlaczego 0/5?
OdpowiedzUsuńprzecież moja dollka jest wspaniała ;*
Dzięki .
Kiedyś zmienie . :D