wtorek, 15 lutego 2011

Metamorfoza Andzia., ale na co?

Przed: Nie przypomina mi tego, na co chcę wystylizować dollkę. 0/10
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!

1 komentarz:

  1. hmm . dlaczego 0/5?
    przecież moja dollka jest wspaniała ;*
    Dzięki .
    Kiedyś zmienie . :D

    OdpowiedzUsuń