czwartek, 5 maja 2011

Szpan?

Nie wiem, czy to sławna projektantka, mało mnie to obchodzi, ale dzisjaj Gaba była ubrana w taką słit bluzeczkę za 500 sd. Sama nie mogła zaprojektować? Byłoby taniej....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz