czwartek, 5 maja 2011
Szpan?
Nie wiem, czy to sławna projektantka, mało mnie to obchodzi, ale dzisjaj Gaba była ubrana w taką słit bluzeczkę za 500 sd. Sama nie mogła zaprojektować? Byłoby taniej....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz