piątek, 11 lutego 2011

Metamofoza MissZosia11

Przed: Kól. Jednak chcę stworzyć doll "plasik is fantastik", soł daję 3/10 w skali barbie.
Po: "Szeksi", powiedziałby mój inglisz ticzer, który zamiest "cheetah" (wym. czita) powiedział "cipa". Dałabym tylko najciemniejszą karnacje, żeby było miło, tak, tak, tak! 8/10 w skali barbie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz