czwartek, 12 maja 2011
Nju słownictwo.
Taki oto wpis znalazłam w pewnej scenerii. Nie ładnie, nie fajnie, a łajnie. Ale czy oto chodziło, czy może o to, że scenera jest tak brzydka jak łajno? To zostanie tajemnicą tej pani...
1 komentarz:
Marissa
14 maja 2011 01:14
HAHAHAHA :D KOcham cię twoja twórczość i wgl <3
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
HAHAHAHA :D KOcham cię twoja twórczość i wgl <3
OdpowiedzUsuń