czwartek, 12 maja 2011

Nju słownictwo.

Taki oto wpis znalazłam w pewnej scenerii. Nie ładnie, nie fajnie, a łajnie. Ale czy oto chodziło, czy może o to, że scenera jest tak brzydka jak łajno? To zostanie tajemnicą tej pani...

1 komentarz: