sobota, 26 lutego 2011

Bi ordżinal, czyli nju kolory skóry

Aj_em_kolektor zachwayca się nju odcieniami skóry. Nasza doll może wyglądać orginalnie np.
Propozycja namber łan: na wampira. Ach, Edłord!
Propozycja namber tu: na gerl, która wykonuje piosenkę "Helele" (mam to na budziku) w języku zulów. Helele, tralala!
Propozycja namber tri: na ofiarę propozycji namber łan. Posinialo dziewczę od braku krwi.

Słit mecia Daga_200

Przed: Trochę słitaśnie. 5/10 w skali słitaśniości.
Po: Wyszła mi mała pięciolatka, której znudził się roż i przeszła na "żółtą stronę mocy". Patrzycie na ten rumieniec? Otóż doll zobaczyła nagiego biberka lub patinsonka. Nie wiem, nie patrzyłam. 10/10 w skali słitaśności.
Edit: W imieniu całej załogi bloga, w której skład wchodzę ja i... ja, życzę Dadze (jek to się odmienia?) wszystkiego najlepszego! 

czwartek, 17 lutego 2011

O mój bosh!

Chyba wszystcy wiedzą o aferze na sztardoll.ocom. Nie wiedziałam, że Kubuś nienawidzi Kondzia (a gdzie niania Frania? Tutaj! Przecież mam na imię Frania!). Dowód? Patrz na górę!

wtorek, 15 lutego 2011

Metamorfoza Andzia., ale na co?

Przed: Nie przypomina mi tego, na co chcę wystylizować dollkę. 0/10
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!

poniedziałek, 14 lutego 2011

JulitQa93 zgłodniała?

Otóż w jej kg znalazłam dowody na to, że JulitQa93 jest głodna. Kłóci się z pewną osobą, co zjeść. A może by tak zdrową kupkę Bruna? ;D

Bi imoł, czyli metamorfoza stira222

Przed: trochę emowato, ale normalnie. Wrrr! Daje 1/10 w skali imoł.
Po: wow. Dałam upiorny fryz, wredne oczęta oraz obrożę na szyje. Tak, tak, pożyczyłam od Bruna. Dodałam jeszcze zawieszkę, żeby się nie zgubiła. A tak wgl, robisz zdrową kupkę jak Bruno?

niedziela, 13 lutego 2011

Metamorfoza mariksza na wariata!

Przed: Coś tu wariatowego jest, ale nie wiem co. 2/10 w skali wariata.
Po: Jea! Wyszła mi weri krejzi królowa z XVI wieku! Chyba była na polowaniu, bo ma zakrwawione oczęta & pióra we włosach, a raczej materale włosopodobnym.

sobota, 12 lutego 2011

Metamorfoza turkusoweniebo.

Przed: Ju ar soł hard, jejeje!(za dużo emtivi, sory). Niestety chcę stworzyć słitaśną wersję medoll, więc 0/10 w skali barbie.
Po: Rozwiane ziuziowe (wersja słowa "różowe" mojej kuzynki) włosy "żondzom"! Jea! Słitaśnie, kólaśnie, superaśnie! 10/10 w skali barbie.

piątek, 11 lutego 2011

Kto nęka I_am_collector?

Szukałam njusa i wyszukałam. Jakis hiper-super metal nęka Gosiaczka. Wyzywa ja od *piiiiiip* i mówi, żeby się *piiiiiiip*. Niech się *piiiip*! Jea! Nie pozwolimy przezywać tej, która ożywiła Józka z prochu marnego!

Metamofoza MissZosia11

Przed: Kól. Jednak chcę stworzyć doll "plasik is fantastik", soł daję 3/10 w skali barbie.
Po: "Szeksi", powiedziałby mój inglisz ticzer, który zamiest "cheetah" (wym. czita) powiedział "cipa". Dałabym tylko najciemniejszą karnacje, żeby było miło, tak, tak, tak! 8/10 w skali barbie.

Józek, nie daruje ci tego!

Józek chyba powrócił do nocnego trybu życia, bo jego kochanki znowu zajmują tap dizajn. Poprostu jak patrzę na te projekty, to szyk i klasa!

Tap dziwak, czyli zostań wariatem- metamorfoz beton45

Przed: Dzieffczyno, ty to tap dziwak nie zostaniesz, mimo, że tfoje oczy som hipnotajzn. Twoja medoll wygląda ciepło i słitaśnie... Jak budyń! Zmień nick na budyn45! Słyszysz, zaklinam cię! 0/10 w skali wariata.
Po: Wyszło mi skrzyżowane hipisa, klowna i kota. Czyli doll wygląda jak hippolowot. Tak, hippolowot (c). Teraz to ty podejdź do dżyri! Łana bi nekst tap dziwak?