Aj_em_kolektor zachwayca się nju odcieniami skóry. Nasza doll może wyglądać orginalnie np.
Propozycja namber łan: na wampira. Ach, Edłord!
Propozycja namber tu: na gerl, która wykonuje piosenkę "Helele" (mam to na budziku) w języku zulów. Helele, tralala!
Propozycja namber tri: na ofiarę propozycji namber łan. Posinialo dziewczę od braku krwi.
sobota, 26 lutego 2011
Słit mecia Daga_200
Przed: Trochę słitaśnie. 5/10 w skali słitaśniości.
Po: Wyszła mi mała pięciolatka, której znudził się roż i przeszła na "żółtą stronę mocy". Patrzycie na ten rumieniec? Otóż doll zobaczyła nagiego biberka lub patinsonka. Nie wiem, nie patrzyłam. 10/10 w skali słitaśności.
Edit: W imieniu całej załogi bloga, w której skład wchodzę ja i... ja, życzę Dadze (jek to się odmienia?) wszystkiego najlepszego!
Po: Wyszła mi mała pięciolatka, której znudził się roż i przeszła na "żółtą stronę mocy". Patrzycie na ten rumieniec? Otóż doll zobaczyła nagiego biberka lub patinsonka. Nie wiem, nie patrzyłam. 10/10 w skali słitaśności.
Edit: W imieniu całej załogi bloga, w której skład wchodzę ja i... ja, życzę Dadze (jek to się odmienia?) wszystkiego najlepszego!
piątek, 25 lutego 2011
czwartek, 17 lutego 2011
O mój bosh!
Chyba wszystcy wiedzą o aferze na sztardoll.ocom. Nie wiedziałam, że Kubuś nienawidzi Kondzia (a gdzie niania Frania? Tutaj! Przecież mam na imię Frania!). Dowód? Patrz na górę!
środa, 16 lutego 2011
Alejandro, czyli metamorfoza ola26
Przed: Nie GaGowo. 0/5 w skali Lady Gagi. Nie przejmuj się, ty po prostu "Born this way"!
Po: Wreście ktoś ma tą rare'ową szminkę! 5/5 w skali Gagi!
Po: Wreście ktoś ma tą rare'ową szminkę! 5/5 w skali Gagi!
wtorek, 15 lutego 2011
Metamorfoza Andzia., ale na co?
Przed: Nie przypomina mi tego, na co chcę wystylizować dollkę. 0/10
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!
Po: Tak więc jest to mecia na główną bohaterkę serialu "Dżoanna K(r)upa za kierownicą", o czym świadczą blond włosy i podbite oko! 10/10 w skali Dżoanny Krupy za kierownicą"!
poniedziałek, 14 lutego 2011
JulitQa93 zgłodniała?
Otóż w jej kg znalazłam dowody na to, że JulitQa93 jest głodna. Kłóci się z pewną osobą, co zjeść. A może by tak zdrową kupkę Bruna? ;D
Bi imoł, czyli metamorfoza stira222
Przed: trochę emowato, ale normalnie. Wrrr! Daje 1/10 w skali imoł.
Po: wow. Dałam upiorny fryz, wredne oczęta oraz obrożę na szyje. Tak, tak, pożyczyłam od Bruna. Dodałam jeszcze zawieszkę, żeby się nie zgubiła. A tak wgl, robisz zdrową kupkę jak Bruno?
Po: wow. Dałam upiorny fryz, wredne oczęta oraz obrożę na szyje. Tak, tak, pożyczyłam od Bruna. Dodałam jeszcze zawieszkę, żeby się nie zgubiła. A tak wgl, robisz zdrową kupkę jak Bruno?
niedziela, 13 lutego 2011
Metamorfoza mariksza na wariata!
Przed: Coś tu wariatowego jest, ale nie wiem co. 2/10 w skali wariata.
Po: Jea! Wyszła mi weri krejzi królowa z XVI wieku! Chyba była na polowaniu, bo ma zakrwawione oczęta & pióra we włosach, a raczej materale włosopodobnym.
Po: Jea! Wyszła mi weri krejzi królowa z XVI wieku! Chyba była na polowaniu, bo ma zakrwawione oczęta & pióra we włosach, a raczej materale włosopodobnym.
sobota, 12 lutego 2011
Metamorfoza turkusoweniebo.
Przed: Ju ar soł hard, jejeje!(za dużo emtivi, sory). Niestety chcę stworzyć słitaśną wersję medoll, więc 0/10 w skali barbie.
Po: Rozwiane ziuziowe (wersja słowa "różowe" mojej kuzynki) włosy "żondzom"! Jea! Słitaśnie, kólaśnie, superaśnie! 10/10 w skali barbie.
Po: Rozwiane ziuziowe (wersja słowa "różowe" mojej kuzynki) włosy "żondzom"! Jea! Słitaśnie, kólaśnie, superaśnie! 10/10 w skali barbie.
piątek, 11 lutego 2011
Kto nęka I_am_collector?
Szukałam njusa i wyszukałam. Jakis hiper-super metal nęka Gosiaczka. Wyzywa ja od *piiiiiip* i mówi, żeby się *piiiiiiip*. Niech się *piiiip*! Jea! Nie pozwolimy przezywać tej, która ożywiła Józka z prochu marnego!
Metamofoza MissZosia11
Przed: Kól. Jednak chcę stworzyć doll "plasik is fantastik", soł daję 3/10 w skali barbie.
Po: "Szeksi", powiedziałby mój inglisz ticzer, który zamiest "cheetah" (wym. czita) powiedział "cipa". Dałabym tylko najciemniejszą karnacje, żeby było miło, tak, tak, tak! 8/10 w skali barbie.
Po: "Szeksi", powiedziałby mój inglisz ticzer, który zamiest "cheetah" (wym. czita) powiedział "cipa". Dałabym tylko najciemniejszą karnacje, żeby było miło, tak, tak, tak! 8/10 w skali barbie.
Józek, nie daruje ci tego!
Józek chyba powrócił do nocnego trybu życia, bo jego kochanki znowu zajmują tap dizajn. Poprostu jak patrzę na te projekty, to szyk i klasa!
Tap dziwak, czyli zostań wariatem- metamorfoz beton45
Przed: Dzieffczyno, ty to tap dziwak nie zostaniesz, mimo, że tfoje oczy som hipnotajzn. Twoja medoll wygląda ciepło i słitaśnie... Jak budyń! Zmień nick na budyn45! Słyszysz, zaklinam cię! 0/10 w skali wariata.
Po: Wyszło mi skrzyżowane hipisa, klowna i kota. Czyli doll wygląda jak hippolowot. Tak, hippolowot (c). Teraz to ty podejdź do dżyri! Łana bi nekst tap dziwak?
Po: Wyszło mi skrzyżowane hipisa, klowna i kota. Czyli doll wygląda jak hippolowot. Tak, hippolowot (c). Teraz to ty podejdź do dżyri! Łana bi nekst tap dziwak?
Subskrybuj:
Posty (Atom)














