czwartek, 20 stycznia 2011

Nasha polska ortografja.

Podziwiam adminuw, rze tak dobże znają nash Polski jenzyk... I za te nosy wyglondajonce jak róry gazowe. Ja jush lece "odświerzyć" moią medoll.

środa, 19 stycznia 2011

Nowy Styled Outfist

O maj gasz, patrząc na te ciuchy, przypomniałam sobie, że muszę zadzwonić do mojej babci, żeby mi kotlety zrobiła! Co do dollki na obrazku, to ja tak wyglądałam na moich 4 urodzinach. Za duże ciuchy po mojej sis i pomazane buraczkami policzki.

niedziela, 16 stycznia 2011

Metamorfoza w skali wariata gosia_stardoll

Jeśli chcecie, zgłaszajcie się do metamorfoz w mojej kg. To teraz na temat.
Przed:
Oł maj gasz! Medoll jest tłusta jak kotlecik schabowy. Brwi wyglądają jak kocie kłaki. A te zlepione rzęsy... 9/10 w skali wariata.
Po:
Gosia w roli zwariowanego mutanta. 10/10 w skali wariata.
PS. Jeśli chcesz metamorfozę, to napisz jaka ma być: w skali wariata, słitaśna czy imoł!

sobota, 15 stycznia 2011

Nowy hb!

13 sd. Majątek na spodnie Majkela Dżeksona (tak wg mnie wyglądają). To spodnie albo Majkela, albo stardożytnych rzymian. Bo niby skąd te liście (złote!) laurowe?

czwartek, 13 stycznia 2011

O matko boska i Chryste anieli!

Miałam nadzieję, że zostanę ss, a następnie ncg, cg, adminem i stworzę nowy konkurs zamiast MSW- Miss Jonarz 2011. Ale adminki najwyraźniej chciały kupić gumę do żucia i przez nich zbankrutujemy. Wtedy to było tanio. Kuzynka koleżanki kuzynki chłopaka maj bff nie da już nigdy na tacę. Czemu? Bo dziecie nie popatrzało na cenę i zbankrutowało...

Witam moi sprzymierzeńcy!

Adres tego bloga mówi o tym, iż będzie poważnie. A tu d****, wcale nie. Będzie mnóstwo śmiechu. Połowa tego co na normalnych blogach, ale... nie normalnie ;-)
Mój nick na stardoll to malafrania.