piątek, 11 lutego 2011

Tap dziwak, czyli zostań wariatem- metamorfoz beton45

Przed: Dzieffczyno, ty to tap dziwak nie zostaniesz, mimo, że tfoje oczy som hipnotajzn. Twoja medoll wygląda ciepło i słitaśnie... Jak budyń! Zmień nick na budyn45! Słyszysz, zaklinam cię! 0/10 w skali wariata.
Po: Wyszło mi skrzyżowane hipisa, klowna i kota. Czyli doll wygląda jak hippolowot. Tak, hippolowot (c). Teraz to ty podejdź do dżyri! Łana bi nekst tap dziwak?

1 komentarz:

  1. Kocham cię , ten blog jest zajebisty , hahah jak budyń xD pozdro izabelcia95

    OdpowiedzUsuń